Wyborny blog i jego wpływ na ludzi

Solidny blog jest blogiem, jaki wpływa na ludzi. Oczywiście nie dosłownie. Wszystko musi być z wyczuciem i pomyślunkiem. Jednakże co rusz więcej mówi się o opiniotwórczości i wpływaniu na czytelników. Jak najbardziej wszystkie wiadomości jakie wnikają do naszego rozumu mogą, jednakże nie musza być filtrowane. Wszystko zależy od źródła z jakiego pozostały otrzymane i faktu, czy do owego źródła mamy satysfakcjonujące zaufanie, czy ów źródło jest dla nas niewiarygodne. Wszystko bazuje na tym, ażeby blog stał się takim niezwykle zaufanym źródłem. Czy ciężko jest to spełnić?

Na szczęście nie. Zdobycie pozycji niezależnego pisarza bloga, względnie nawet niezależnej marki samego bloga to kwestia wytrwałości i żmudnej pracy. Bezspornie nie ma nic co przychodzi prosto i bez mozolnej pracy. Wszystko musi posiadać swoje podłoże w pracy. Opcja otrzymania etykiety dobrego źródła informacji również.

Wielce przyzwoitym źródłem wiadomości są blogi, które krępują własny subiektywizm i starają się serwować w miarę rzeczowe wiadomości, a artykuły na nich zamieszczane nie reklamują i nie popierają w tryb narzucający się żadnych produktów podejrzanej jakości. Bezsprzecznie są również blogi, gdzie teksty tematyczne są niezwykle subiektywne i one również uważane są za wielce przyzwoite i sprawdzone źródło treści. Dlaczego? Ponieważ pisarz wyrobił sobie opinię niezależnego i bezwzględnego eksperta w danej sferze i jest dozwolone mu ufać, a jego indywidualna opinia w większości wypadków była trafna i poparta racjonalnymi dowodami. I tyle wystarczy, ażeby blog był pomocny i subiektywny. Bowiem niestronniczy winien być jedynie katalog witryn, ze stronicami przyporządkowanymi do akuratnej kategorii (np turystyka). Teraz świat rządzi się subiektywem!

Komentowanie zamknięte.