Ty ochraniasz, a pozostali owo lekceważą

Z jakiego powodu ludzie absolutnie nie cenią pracy innych? Ty dedykujesz bardzo dużo czasu aby spis witryn był po prawdzie schludny. Zanim potwierdzisz stronę to badasz czy jest odpowiednia z regulaminem, jakiego nikt nie czyta. Równie odpowiednio można taki regulamin wykreślić.

Zwykle gdy wchodzisz i startujesz przeglądać nowe witryny, zauważasz durne opisy, które pozostały chyba uformowane z automatu, w wielu przypadkach bez sensu. Od samego czytania mózg poczyna pękać. W takich dokładnie chwilach zaczynasz naprawdę niezmiernie poważnie się frapować, po co mi katalog witryn. Zdołasz wprowadzić opłaty. To ewidentnie skasuje część ambarasów.

Głównie, jeżeli będzie można dorzucić witrynę dopiero po opłaceniu. Problem w tym, iż straci się od groma stron, które są pożądane, natomiast posiadacz nie będzie wydawał pieniędzy na swojego rodzaju katalog.

Nie czaję, czemu ciołki nie poważają naszej pracy, głównie, iż wykonujemy owo za darmo. Nie nakładamy opłat. Miast docenić, to zupełna olewka i wpychanie wszystkiego jak leci. Zazwyczaj kończy się to na pewno stratą ich czasu i naszego. Gruntownie bez sensu.

Komentowanie zamknięte.