Szkolenia, które najlepsze

Ktoś pewnego dnia zadał mi dość niezmiernie banalne pytanie, które kursy są najważniejsze. Ja ewidentnie nie znałem odpowiedzi na to zapytanie, jako że ot tak ona nie istnieje. Jakże całkowicie widać, zapytanie proste, lecz odpowiedź już podsuwa ociupinę kłopotów.

Właściwie to naprawdę jedynie rzecz gustu oraz ambicji. Przykładowe kursy produkcyjne. Jeśli ktoś się tym interesuje, wtedy proszę bardzo, jednakże nie jestem w stanie ogłosić, iż są to najważniejsze szkolenia dla kadry zarządzającej. Innym przykładem niech tu będą szkolenia handlowe. Tu również nie zdołam zaakceptować, iż są to szkolenia najwybitniejsze dla pracownika z produkcji czy programisty.

Bez nerwów tymczasem zdołam stwierdzić, że wzdłuż i wszerz napotka się ludzi rzetelnych, jacy ewidentnie zdołają też się pomylić, ale z miejsca się o tym zorientują. Zupełnie nikogo ludzie prowadzący szkolenia nie będą wprowadzać w błąd. Wobec tego z ręką na sercu, mogę dopingować każdego zainteresowanego do uczestnictwa w szkoleniach, ze względu na absolutną pewność solidnej pracy.

Pieniądze ulokowane w szkolenia po prawdzie właściwie nie przepadną. Oczywiście wystarczy, że poprawnie dopasujemy szkolenie. Nie powinniśmy chodzić na jakiekolwiek szkolenie z zarządzania, jeżeli nie wyczuwamy się dobrze w tej kwestii. Po prostu w życiu nie będziemy niejakim zwierzchnikiem, by móc począć korzystać z umiejętności nabytej na takim szkoleniu.

Komentowanie zamknięte.