Poważne i to w każdej specjalności

Co jest wybitnie znaczne i to właściwie w każdym biznesie? Jakaś osoba odpowie, że nadzwyczaj ważne jest szczęście. Inna precyzuje bez sekundy namysłu na sposobnych pracowników. Następna osoba może oznajmić, że niezwykle znaczne jest wyczucie chwili.

Bez wątpienia każda ma nieco racji. Najważniejsze aczkolwiek jest pogoń za nowościami. Jeżeli mamy dwie firmy. Każda z nich zaprząta się fabrykowaniem modułów z betonu. W pewnej osoba, jaka odpowiada za progres kupiłaby blaty produkcyjne, których produktywność jest dwa razy większa niźli tych, jakie były do tego okresu. Tych co do tej pory są w firmie konkurencji.

W drugiej organizacji, owszem osoba odpowiedzialna za niniejszą materię pozostała przy tych starszych maszynach. W takim przypadku zdołamy tylko się domyślać jakże w nadciągających miesiącach pocznie transformować się podział Klientów pomiędzy obiema fabrykami.

Prawdopodobnie zyska organizacja z maszynami, które mają dwa razy większą wydajność, gdyż w tym samym czasie będą zdołali obsłużyć dwa razy więcej Klientów, ewentualnie oferować aktualnym dwa razy krótsze terminy na dostawę zamówionych materiałów.

To nadzwyczaj bezbłędnie demonstruje, iż progres, podążanie na nowościami przynosi nam lepszą pozycję i bezpieczniejszą przyszłość. Warto o tym stale pomnieć w trakcie podejmowania decyzji.

Komentowanie zamknięte.