Magazyn, własny czy też dzierżawiony

Organizacja produkcyjna powinna mieć własne magazyny na gruncie zakładu, czy może wiele lepszym wyjściem będzie dzierżawienie przestrzeni magazynowych w położeniach, gdzie takie składy się dzierżawi. Jeśli skład jest przy firmie, wobec tego transport mamy z głowy. Oczywiście transport oraz przeprowadzki z hali wytwórczej do składu.

Bez wątpienia wypada w jakiś sposób przetransportować wyroby z bieżącej hali do miejsca przechowywania, niemniej jednak nie musimy wynajmować aut ciężarowych i czynić transport artykułów do składów oddalonych ogromnie w szeregu przypadków o dużo kilometrów.

Tak bywa takie powierzchnie magazynowe do dzierżawienia są pod miastami, albo na ich skrajach. Świetnym podejściem było by, jakby pełna produkcja błyskawicznie była wyprzedawana Klientom. Użytkownik podstawia własny transport i zabiera towary.

Z przykrością muszę stwierdzić tak z reguły nie jest. Wyprodukowany artykuł musi nieco odleżeć w magazynie. Dlatego trzeba zadecydować na jedną z dogodnych opcji przechowywania towarów.

Komentowanie zamknięte.