Gdzie zmierza dzisiaj sieć?

Globalna sieć jest wybitnie zadziwiającym miejscem. Spostrzegliście, iż współcześnie odgrywa on bardzo wielką funkcję w zasadzie w życiu każdego z nas? Net już niesłychanie dawno temu przestał być zaledwie kopalnią informacji. W tej chwili nie jest miejscem gdzie wstępowało się wyłącznie po to aby przekazać email, stwierdzić np. jaka będzie aura, bądź by czegoś się dowiedzieć.

Teraz powstaje każdego dnia niezmiernie wiele stronic i witryny te choć można przydzielić do jednej branży (np. internet) nie tylko mają nas o czymś informować, lecz służą do komunikacji pomiędzy właścicielem witryny, a osobą dla jakiej w domyśle ta stronica internetowa była utworzona. A to dopiero zalążek transformacji jakie nastąpiły w minionych okresach.

Chodzi tu o osobliwość platform społecznościowych. To co się w dzisiejszych czasach dzieje, nie da się opowiedzieć w jakiś rozsądny sposób. Kto teraz nie ma konta na NK? Kto oparł się dzisiaj i nie założył sobie konta na FB? Jak nie ma Cię tam, w takim razie nie istniejesz. Dokąd śpieszy net i czy oby na pewno idzie w poprawnym kierunku? Nim założycie konto na nowym serwisie społecznościowym zastanówcie się co wiecie o swoich sąsiadach. Wydaje mi się, że sporo mniej niż o znajomych z tych serwisów, jakich w życiu na oczy nie widzieliście, a być może się mylę i jest inaczej?

Komentowanie zamknięte.