Film był fajowy, niemniej jednak potem…

Wyprawa ze znajomymi do Warszawy! W istocie bardzo boska rzecz! Któregoś ładnego popołudnia weekendowego zdecydowaliśmy wybrać się ze znajomymi do stolicy, do kina na 3D, podobno teraz trzeba taki seans zobaczyć. Umówiliśmy się dlatego na mieście w naszej miejscowości, weszliśmy do mojego pojazdu i jazda.

Na filmie było niesłychanie kapitalnie. Wyszliśmy z kina koło 21 i chcieliśmy już wracać do domu natomiast, na nieszczęście mój samochód gruntownie nie chciał ruszyć. Musieliśmy zostawić go na parkingu, a sami zaczęliśmy wypatrywać hotelu. Niechybnie nie muszę nawet wzmiankować, iż jako jedyny myślałem o parkingu. Znajomi na pewno w zamian o parkingu i moim autku rozmyślali w tym momencie zaledwie o miejscu do kimania. No może uprzednio krztynka zabawy, a dopiero dalej spanie.

Hotele w Warszawie to nadzwyczaj drogi interes jak zdążyliśmy się zorientować. Żeby wynająć pokój w takim dobrym hotelu to powinno się wydać z grubsza 200 złotych za noc. Po godzinie szukania byliśmy już srogo zgłodniali i zmęczeni udaliśmy sie do pierwszego lepszego hotelu.

Zapłaciliśmy po 150 złotych od osoby. Hotele tutaj są wybitnie luksusowe, nie powiem, iż nie, jednakże ich cena winn być właściwie niższa. Będziemy nader długo se przypominać nasz pechowy wypad do stolicy.

Komentowanie zamknięte.