Zagadnienie z dyscypliną

Ofiarowaliście bardzo dużo godzin ze swojego życia by przyuczyć się posługiwać gitarą. Gracie właściwie dość porządnie, pomimo tego w dalszym ciągu naprawdę nie udało wam się cokolwiek zdobyć. Coś co by sprawiło, że każde te godziny w zasadzie były warte waszego wysiłku. Najczęściej w takim przypadku nadciągają chwile rezygacji.

Bardzo w szeregu przypadków zamiast jeszcze w wyższym stopniu się przyłożyć do zajęć z gitarą, wysoce podkręcić nasze zaangażowanie, to kapitulujemy. Jest owo niezwykle naturalna reakcja. Jako że lata ćwiczeń grania na rzeczonej gitarze nie doręczyły do tej pory dowolnych w wyższym stopniu przydatnych rezultatów, w takim przypadku rezygnacja z naszej pasji jest indywidualnym słusznym podejściem.

Jest to pomyłka. Dzisiaj chwile zwątpienia przydarzają się istotnie każdemu. Nie zaledwie osobom, które wybitnie na całego poświęciły się dowolnej idei, tutaj gitarze. Znaczące jest by w takich sekundach po prawdzie wynaleźć jeszcze troszkę zaangażowania, ażeby to przetrzymać, odkryć malutki powód kontynuacji.

Zdołamy wypatrzyć innego nauczyciela, jeżeli go nie mieliśmy, wtedy być może czas go poszukać. Ustąpienie, jeżeli już, to winna być przyjęta w sytuacji podczas gdy nie jesteśmy kierowani własnymi niepowodzeniami. Właściwie w owym czasie, podczas gdy dana rzecz przestanie nam działać zadowolenie.

Jeśli powrócimy do początku i przypomnimy sobie dlaczego potrzebowaliśmy grać na naszej gitarze, wtedy w tym miejscu zdołamy odkryć w rzeczywistości coś co umożliwi nam na kontynuację naszej nader silnej, życiowej pasji.

Komentowanie zamknięte.