Rocznica urodzin dziecka i tort

Właściwie w życiu wszystkich rodziców jakąś z bardzo osobliwych okazji w ciągu roku, wprost związanych z ich dziećmi, na pewno są ich urodziny. Przede wszystkim istotne stają się te, kiedy nasze brzdące rozpoczynają zapraszać na niniejszą okazję koleżanki i kolegów z przedszkola bądź szkoły .

Oczywiście w tym miejscu nie chodzi o to, że prezentowane urodziny są ważniejsze, niźli wcześniej, ale o to, iż nie znamy upodobań zaproszonych dzieci i doskonale pojęcia czy są na coś uczulone, ewentualnie ich rodziciele czegoś im standardowo nie dają. Orientacyjnie nie dają chipsów, lub słodyczy.

Zamawiając tort musimy także zwrócić uwagę, czy przez przypadek jakieś dziecko nie ma uczulenia na orzechy. Temat i to bardzo poważny powstaje, gdy nasz malec naprawdę nader lubi tort orzechowy, a między dziećmi zajdzie się ktoś kto jest uczulony na nadmienione przedtem orzechy. Nie zakupimy toż dwóch rodzajów tortów. Jeden tort z orzechami, a pozostały tort bez.

Wszyscy winni wsuwać ten sam tort, dlatego musimy wcześniej się dowiedzieć, czy któreś dziecko na cokolwiek jest uczulone, albo co jest niezwykle dziś możliwe, czy przypadkiem jego rodzice czegoś mu nie podają do jedzenia.

Stąd dokładnie, szczególnie te pierwsze urodziny w gronie znajomych malca są takie dla nas wybitnie doniosłe.

Komentowanie zamknięte.